Knihobudky nabízí novinku sušického rodáka
Aktuality z knihovny

Knihobudky nabízí novinku sušického rodáka

Knihobudky nabízí novinku sušického rodáka
Pozorní z Vás si jistě všimli, že naše knihobudky jsou již na svých místech - Fuferna, Santos a Páteček. Start jejich sezóny jsme čtenářům, kteří tyto veřejné knihovničky využívají, zpestřili vložením knižní novinky do všech tří knihobudek. Jedná se o knihu Slávka Krále, sušického rodáka, cestovatele a dobrodruha, který podnikl dvě cesty kolem světa. Jeho slova: „Nastopoval jsem přes 300 tisíc kilometrů v 86 zemích světa a 21 státech USA, a lidi mi pořád říkají, že je to nebezpečné. Podle mě je svět bezpečné místo pro život a rozhodně to není takové, jak nám cpou v televizi.“ O své nejzajímavější příběhy doplněné základními pojmy, tipy na cestování a QR kódy s odkazy na video se s Vámi dělí v knize Stopařův průvodce zeměkoulí. Slávkovi za knihy děkujeme a přejeme mnoho dalších šťastných kilometrů, stejně jako jeho knize. Nechť putuje z ruky do ruky a potěší co nejvíce čtenářů.
Pokud máte o knihu zájem a v knihobudce na ní nenarazíte, přijďte do knihovny na dospělé oddělení, tam je vám též k dispozici. Více o životě a cestách Slávka Krále se můžete dozvědět na jeho stránkách www.slavekkral.cz, kde je též možno knihu zakoupit. Navštívit jeho stránky opravdu stojí za to! Knihu nabízí i knihkupectví.
Knihobudky budeme opět pravidelně doplňovat z fondu naší knihovny, ale potěší nás, když i široká veřejnost „pustí do světa“ své vyřazené knihy prostřednictvím těchto veřejných knihovniček.