Tři sestry - Vinyl tour 2020
Hudba
Zář
27

Tři sestry - Vinyl tour 2020

27. Září 2021
19:30

Vyjádření pořadatele:

Koncert Tři sestry v neděli 27.9.2020 je zrušen.
Podařilo se nám s managementem kapely ale zajistit vystoupení na stejný datum 27.9.2021 tak aby jste o koncert Tří Sester nepřišli.


Bohužel dnes nový ministr zdravotnictví plukovník Prymula oznámil nové restrikce pro kulturní akce s omezením na stání 10 osob ve vnitřních a 50 osob venkovních prostorech. Bohužel i přes velké úsilí přesunout akci ven v posledním týdnu, tak aby proběhla a všichni jsme si koncert užili, nám dnes opět utáhli šrouby

Komu nevyhovuje nový termín má možnost vstupenky vrátit v místě nákupu! Věříme ale že spousta Vás o koncert nechce přijít a užijeme si ho v novém termínu. Vstupenky pak zůstávají v platnosti.

Díky za to že můžeme dělat to co nás baví – bavit Vás, i když teď v tomto chaosu podnikání v kultuře není vůbec jednoduché.


V letošním roce oslaví kapela Tři sestry 35 let své existence. Jak jinak, než prací. Sezonu oslav zahájí ojedinělým koncertním turné s názvem VINYL TOUR.
Tři sestry
Synové výčepu


„Děkujeme sobě i našim fanouškům za společně propitých 35 let a těšíme se na bujaré oslavy. Z tašky na dně skříně vylovíme stará pivem politá propocená a děravá trička, ve kterých jsme odehráli naše první turné. Pitný režim jsme nikdy nepodcenili, takže i letos jako zamlada!“, říká kapelník Magor za všechny Tři sestry.
Během Vinyl tour zazní pouze a výhradně skladby z prvních tří LP desek: Na kovárně to je nářez (1990), Alkáč je největší kocour aneb několik písní o lásce (1991) a Švédská trojka (1993). Fanoušci se mohou těšit nejen na písně známé a časem prověřené, ale i na skladby, které ještě na koncertech nikdy neslyšeli.
Tahle šňůra se nebude opakovat! 


Vstupenky v prodeji v síti Ticketstream.