Festival ŠŠŠŠUM
Hudba
črv
17

Festival ŠŠŠŠUM

17. červenec 2021
13:00

FESTIVAL ŠUM!
Jazz, soul-jazz, R&B, pop či electro swing roztančí celý ostrov.


Interpreti:


7KRÁT3 + LIVE BAND


Štěpán Hebík aka 7krát3 není v hudební branži žádným nováčkem. Celkem 11 let hrál na trombon a zpíval v českobudějovické reggae kapele Pub Animals, jejíž aktivita pomalu utichla. Proto se rozhodl jít vlastní cestou. Když si jeho skladby pustili pánové z labelu Bigg Boss, bylo o jejich novém členovi i debutovém albu rozhodnuto.
Stylově se 7krát3 vydal po vzoru černošského R&B. „Vždycky jsem ho miloval. Celej svůj dosavadní hudební život jsem zasvětil reggae. Ale vždycky mě R&B vábilo. Baví mě v tom ta přehnanost,“ vysvětluje své rozhodnutí.
Na jeho nové desce se podílelo i několik významných osobností. Vedle Jiřího Korna, který s ním nazpíval singl Tygrovanej sprej a vystupuje i ve videoklipu v režii Benjamina Buttlera, zazní také celá sestava PSH a instrumentalisté Adam Koller, Igor Ochepovsky, Michael Říha, Petr Bidlo nebo Matěj Havlíček


LENNA YELLOW ACOUSTIC SESSION


Lenka Jankovská aka Lena Yellow se věnuje hudbě a zpěvu od dětství. Momentálně autorsky působí ve třech projektech: sólo Lena Yellow (soul-jazz), http://xn--matesk-uta17g.com/ (avantgardní rap), Yellow Sisters (a cappella). Podílí se i na produkci a managementu a příležitostně pořádá hlasové semináře.
V roce 2005 založila s Bárou, Antonií a Hawou skupinu Yellow Sisters. Za dobu společné tvorby vydaly 6 alb, koncertovaly po celém světě a dostalo se jim mnoha ocenění a poct. V roce 2012 se stala semifinalistkou soutěže Hlas Československa. Tato zkušenost spolu s prvním mateřstvím ji inspirovala k další tvorbě a vzniku nového úspěšného projektu http://xn--matesk-uta17g.com/ (2013 - CD Laktační psychóza).
Od roku 2011 se Lena po boku skladatele a pianisty Tomáše Sýkory realizuje opět sólově. V roce 2014 spolu vydali debut Positivity a turné k desce zakončili jako support světoznámých Incognito v Lucerna Music Baru v Praze. Jejich první singl Fever zabodoval v mezinárodní soutěži Unsigned Only 2014 a novinka One-Two-Three v International Songwriting Competition 2016.


ELECTRO SWING ALLSTARS


Jednou z nejznámějších českých skupin, která spojuje Dje a muzikanty, je čtyřčlenná sestava Electro Swing Allstars. Jejich tvorba prolíná Dj-sety a živý zvuk saxofonu, klarinetu a perkuse.


BOSSANOHA


Jazzová kapela a zástupci místní scény. V současnosti připravuje nový repertoár a je se tedy na co těšit.


FOLK BAND


Pro všechny milovníky lidové hudby vystoupí také kapela Láďi Rumplíka a Jaroslava Řenče. Harmonika, kytara a zpěv.


Doprovodný program:


TEArTR RAJDO ( Pohádka pro děti)
Výstava fotek projektu FOTÍME ŠUMAVU
TJ SOKOL SUŠICE


Vstup je 150 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě. Děti do 10 let mají vstup ZDARMA.


Začátek ve 13 hod.

7krát3 & Live Band

Electro swing allstars

Lena yellow acoustic session

BossaNoha

Folk Band

 

Teatr Rajdo - pohádka pro děti

výstava fotek - Fotíme Šumavu

TJ Sokol Sušice