Spolek Kašpar - Popelka nazaretská
Divadlo
Pro
11

Spolek Kašpar - Popelka nazaretská

11. Prosinec 2021
18:00

Neuvěřitelné! Prosincové překvapení ve starobylém kostele, aneb projděte se za Ježíškem! Příběh, který všichni známe a rádi posloucháme znovu a znovu - od vyhnání z ráje až po narození Ježíše. Po loňském prosincovém open air na nádvoří hradu Kašperk, jehož atmosféru loni dotvářely příkrovy sněhu, uvede letos Spolek Kašpar Popelku nazaretskou ve starobylém hřbitovním kostele sv. Mikuláše, který je nejstarší kamennou stavbou Kašperských Hor a zároveň gotickým skvostem z první poloviny 14. století. Prostor vyniká neopakovatelnou akustikou a zcela mimořádnou atmosférou. Vzdálen je 20 minut chůze osvětlenou alejí západním směrem z Kašperskohorského náměstí.

Připravili jsme pro vás celkem dvě představení, a to v pátek 10. prosince a v sobotu 11. prosince 2021. Začátek je pokaždé od 18.00 hod. Pod režijním dohledem Jakuba Špalka vystoupí Milena Steinmasslová a Aleš Petráš. Délka představení je cca 45 min. Prodej lístků bude zahájen od středy 1. prosince 2021 v online předprodeji na webových stránkách www.kasperk.cz. Lístky lze od 1. 12. zakoupit osobně také v Městském kulturním
a informačním středisku v Kašperských Horách. Prodej bude probíhat také ještě před začátkem představení na místě před kostelem, ovšem je možné, že místa budou už jen na stání.