Setkání zaměstnanců Sociálních služeb Města Sušice u kapucínů
Ostatní
Srp
18

Setkání zaměstnanců Sociálních služeb Města Sušice u kapucínů

Jako kapucíni jsme hledali způsob, jak dát najevo, že si vážíme služby zdravotníků, pečovatelů a sociálních pracovníků v této době. Po povedeném setkání se zdravotníky a zdravotnicemi Sušické nemocnice, nemůžeme opomenout obětavost dalších lidí, se kterými se při své službě v našem městě potkáváme. Tentokrát se jedná o pracovníky sušických sociálních služeb, ti také museli obstát v "covidové době". Z blízka jsme to viděli při našich návštěvách v domovech důchodců.

Naše děkování bychom zahájili mší svatou v 19 h v klášterním kostele sv. Felixe. Rádi bychom při ní prosili za naše hosty i za jejich rodiny. Po bohoslužbě, tedy asi od 19.45 do 20.15 h, nabídneme prohlídku kostela a zajímavých zákoutí kláštera. Liturgie i samotná prohlídka je přístupná také širší veřejnosti. A poté zveme všechny zaměstnance Sociálních služeb Města Sušice na pohoštění, které zčásti připraví i členové Sekulárního františkánského řádu.

Těšíme se z toho, že potkáváme kolem sebe ochotné a obětavé lidi. Tak proč jim nepoděkovat? Budeme rádi, když se k nám také připojíte.