Paddy’s Bangers – St. Patrick’s Night VI
Hudba
bře
18

Paddy’s Bangers – St. Patrick’s Night VI

18. březen 2023
20:00

Ani letos nevynechá sušická kapela Paddy’s Bangers oslavy svátku sv. Patrika formou tradiční akce s názvem St. Patrick’s Night. ☘️

V šestém pokračování se podíváme „Do Irska a zpět“ a budeme tak reflektovat loňské úspěšné irské tažení, během něhož se naše skupina vydala celkem dvakrát na smaragdový ostrov. A to nejen za poznáním irské přírody a kultury, ale také za hraním v irských hospůdkách. Naše zážitky Vám zprostředkujeme i pomocí obrazu, a tak se přesuneme opět do sušického kina, kde si budete moci naplno vychutnat záběry z cest s naším osobitým komentářem. Samozřejmostí budou irské písně ve vlastních úpravách včetně novinek, kterými jistě potěšíme příznivce irských hospodských dupáků, emotivních balad i vokálních písní. 

V rámci představení budete mít možnost vychutnat si pravou irskou whiskey od hostesek z Tradičního Kloubu a také nás podpořit zakoupením nových předmětů spojených s naším cestováním po Irsku. Nenechte si ujít jedinečnou oslavu největšího irského svátku v našem městě. 

Prodej vstupenek začne 20. 2. 2022 v 19:00 hod. přes rezervační portál Sirkus – Sušické kulturní centrum.