Mucha na Nezámku
Hudba
črv
25

Mucha na Nezámku

25. červenec 2020
19:00

Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavujícími mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Kapela vydala tři alba a to Slováckou Epopej (2013), Josefene (2014) a Nána (2016). Nové album Tos posrals vyšlo v říjnu 2019.

Tos posrals tour oslavuje zrod již čtvrtého alba posh punkové formace Mucha. Album plné veselých opilých návratů domů, hormonálních i kytarových disharmonií a arytmií, obligátních výčitek a nadávek, léčivých tónů, falešných nadějí a radosti ze života vrací kapelu opět na přední místa vlastních hitparád. V bezmála osmihodinovém setu zazní i spousta zapomenutých písní z desek předchozích, takže si na své přijde opravdu každý, pokud přijde.

POZOR!

Jako další příjemné zpestření celého víkendu bude dj set od Diom a jeho přátel! V sobotu s největší pravděpodobností S PROTAŽENÍM za 22h v SILENT verzi! ;)

POZOR POZOR!

NOCLEH? Proč by ne?! :)
Kdo si bude chtít udělat větší výlet (což je na místě, protože den před Muchou je další fantastickej koncert minus123minut, Minuty na Nezámku), nebo dát pivko, nebo nerad řídí po tmě, nebo ráno rád poslouchá ptačí klábosení, nebo cokoliv jiného.., tak možnost přespat určitě bude!

Nějaké pokoje hostelového typu máme a plácek na stan se také najde. Kdo budete chtít nocleh, napište nám prosím na zamek@nezamek.cz Rádi vám to zajistíme.

Zahrada (stan pro 2-3 osoby).. 100,-/stan
Místo uvnitř (vlastní karimatka a spacák).. 100,-/os
Jednoduché lůžko uvnitř (vlastní spacák).. 150,-/os

Takže neváhejte a naplánujte si to hezký! :)