Majáles 2022
Hudba
kvě
14

Majáles 2022

14. květen 2022
15:00

MAJÁLES SUŠICE 2022

 

Majáles sušického gymnázia se po vynucené pauze opět uskuteční na Ostrově Santos. V sobotu 14. května 2022 se pod taktovkou Sexty A a Druhé A odehraje již 26. ročník této tradiční akce. 

 

Vše v 15:00 odstartují studenti. Jednotlivé třídy v rámci svých vystoupení vyšlou zástupce do souboje o titul krále majálesu. Letos bude hlavním tématem film - studenti Vám pomocí tance i divadla připomenou slavné filmové hvězdy či snímky kinematografie. O tom, kdo se stane králem majálesu, pak rozhodnete Vy, diváci. 

 

Ve druhé části akce vystoupí hudební skupiny. Na letošním Majálesu naposledy zahrají SIRKY, které se tímto koncertem definitivně rozloučí se svými fanoušky – na akci, na které kapela vystupovala poprvé. Kromě nich zahraje též další majálesová stálice, Strýčkova Zahrádka, která zde sušickému publiku poprvé předvede svou novou tvorbu z alba Antičlověk. Tradiční kapely pak doplní domažlická pop-rocková skupina Zastodeset, která na Majálesu nevystupuje poprvé. Naopak svou premiéru si odbyde sušická skupina No Way, která rockový program zahájí v 17:00.

 

Mezi jednotlivými kapelami vždy proběhne tzv. Flash mob – společný tanec, do kterého se zapojí všichni gymnazisté a doufáme, že i diváci. Nedílnou součástí budou samozřejmě i majálesové svatby a další aktivity v areálu Ostrova Santos.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!