Přednáška Mgr. Michaely Mrázkové, Ukliďte si doma i v životě – KonMari metoda, Kino Sušice, vstupné 150,-Kč
17.08.

Přednáška Mgr. Michaely Mrázkové, Ukliďte si doma i v životě – KonMari metoda, Kino Sušice, vstupné 150,-Kč

17. srpen 2023
18:00

Program:

Cítíte ve svém životě přehlcen/a? Doma máte příliš mnoho věcí a chaos? Lítáte od jedné aktivity k druhé a nenacházíte klid? Nebo naopak máte pocit stagnace, že stojíte na místě? Rád/a byste změnu, ale nevíte jak a čím začít?

Může to být právě vědomá práce s věcmi, která vás nastartuje. Dobrou zprávou je, že nemusíte jezdit ani na druhý konec světa, ani investovat velké finance. Začnete u sebe doma se svými věcmi! Aby se člověk mohl opravdu v životě posunout, je třeba na sobě pracovat nejen v oblasti osobního rozvoje, ale také být dobře usazený ve hmotě. Oboje se doplňuje. Teprve když si uděláme pořádek ve svých věcech a domácnostech můžeme se lépe propojit se sebou a jsou nám jasnější další kroky, které potřebujeme v životě vykonat. Pracuji s konceptem léčivého úklidu, jehož součástí je energetická očista prostoru, práce s vizí a rituálem. Následuje třídění věcí a propouštění nepotřebného. Předám vám své tipy, jak se pustit do procesu dávání vašeho domova a života do pořádku. 

Cena vstupenky: 150,-Kč

 

O mně:

Průvodkyně na cestě za jednodušším životem, ritualistka a lektorka japonské metody KonMari. Pracuji s léčivým úklidem, díky kterému se stáváme více sami sebou a žijeme radostněji. Zabývám se tématem minimalismu, rituálů, energetické práce a očisty prostoru. Odhazování nepotřebného na více úrovních našeho bytí je mojí dlouholetou vášní. Za svůj hlavní dar považuji, že dokáži lidi namotivovat k akci a zbavování toho, co jim již neslouží.

V rámci svého projektu pracuji s klienty formou konzultací léčivého úklidu, osobních rituálů a energetické očisty." 

www.lecivyuklid.cz

Projekt se koná za finanční podpory Plzeňského kraje. 

www.turisturaj.cz