4TET verze V. - přeloženo z 9. 12. 2020 - ZRUŠENO
Hudba
Pro
8

4TET verze V. - přeloženo z 9. 12. 2020 - ZRUŠENO

8. Prosinec 2021
19:00

Milí diváci,


rádi bychom Vám nabídli plnohodnotný koncert, bohužel vzhledem k současné covidové situaci, jsme se s managementem 4TETu dohodli, že se koncert v plánovaném termínu 8.12.2021 ruší. Peníze za online vstupenky Vám budou vráceny zpět na účet, ze kterého byly pořízeny. (prosíme o kontrolu e-mailu, ohledně případné žádosti o číslo účtu od společnosti TicketWare). Fyzické vstupenky prosím vracejte v kanceláři Sušického kulturního centra – kino Sušice, KD Sokolovna.


Děkujeme za pochopení.

Vrácení vstupného:

Fyzické vstupenky prosím vracejte v kancelářích SIRKUS v kině a v sokolovně. 

Částka za pořízené ONLINE vstupenky bude vrácena na číslo účtu, z kterého byla poukázána. Pokud jsteale vstupenku zaplatili před více jak šesti měsíci, bude vás prodejce kontaktovat e-mailem s žádostí o číslo účtu. V takovém případě nezapomeňte kontrolovat svojí e-mailovou schránku. 

Koncert přeložen z 9. 12.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti, případně je vracejte v kanceláři v budově kina. 

Koncertní verze V.

Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET.

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!!


Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí.

4TET:
Tenor David Uličník
baritone 1 Jiří Korn
baritone 2 Jiří Škorpík
bass Dušan Kollár