PŘEHLED ČLÁNKŮ - Sport

Archív
 

Sportovní konference SportTrend

12.10.2018 

Konference SportTrend proběhne v Sušici Druhý listopadový víkend bude v Sušici patřit sportovcům. V sobotu 10. listopadu se v sušickém kině sejdou laičtí i profesionální sportovci a trenéři, aby vyslechli přednášky předních českých sportovních odborníků a dozvěděli se řadu informací o zdravém stravování, fyzioterapii a sportovní psychologii.    

 
 

Nejtěžší šumavský závod Extreme Challenge 2013 startuje letos již po osmé!

4.9.2013 Jan Šmatera

Milovníci extrémních sportů změří síly při 8. ročníku nejtěžšího šumavského závodu Extreme Challenge 2013, který startuje 12. 10. 2013 jako obvykle v Sušici. Týmy i jednotlivce z celé republiky čekají během štafetového závodu disciplíny běh, paragliding, horské kolo a kajak, to vše v náročném horském terénu. Podobné závody se konají v České republice pouze dva, jeden v Beskydech a právě Extreme Challenge v Sušici na Šumavě. Přihlásit se mohou jak amatéři, tak i profesionálové.    

 
 

Fotoreport z Openingu Mystic Skate parku

5.8.2013 Sarah Huikari

Nový sušický skate park za více než 2 mil. korun byl slavnostně "pokřtěn" v sobotu 3. srpna.  

 
 

Opening nového skate parku v Sušici bez SODOMY GOMORY

24.7.2013 Matěj Beránek

Po drobných komplikacích se stanovením náhradního termínu slavnostního otevření nového MYSTIC Skate parku v Sušici je jasno: Opening skate parku se uskuteční v sobotu 3. srpna. Program pro návštěvníky je přichystán od 10.00 až do večera... 

 
 

HIGH POINT team v sušickém kině

11.6.2013 

Povídání s Radkem Jarošem a Lucií Hrozovou o extrémech na horách a nejen o nich v sobotu 22. června v sušickém kině + AUTOGRAMIÁDA.

 
 
Archív
 
 

Vyhledat