DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ? KULTURA!

26.11.2013   Kategorie: Lidé   autor: Sarah Huikari   vložil:    přečteno: 144x

   
 

 

Období svátků se kvapem blíží a vy stále netušíte, jak udělat radost svým prarodičům, nebo vnoučatům? Vybrat dárek tak, aby skutečně potěšil a zároveň přinesl i nějakou trvalejší hodnotu, se stává v této hektické době čím dál obtížnější. Sušické kulturní centrum SIRKUS si pro takové případy, které v průběhu roku často řešíme, připravilo dárkové poukazy, které potěší skutečně každého.

 

Díky dárkovým poukazům můžete svým menším i větším vnoučatům darovat kupříkladu divácký zážitek z moderního prostředí sušického kina. Dámy by jistě ocenily příjemný večer strávený na divadelním, nebo koncertním představení, či na zábavné talkshow se zajímavými hosty. I náročné a vybíravé diváky může potěšit nabídka SKC SIRKUS, která je široká a zaměřená na všechny věkové kategorie.

 

V kanceláři SKC si budete moci vybrat mezi jednorázovými poukazy s hodnotou 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč – ty budou platné po celý následující kalendářní rok 2014. Poukazy o různých hodnotách budou kombinovatelné, ovšem platné budou pouze na kulturní akce pořádané (nebo spolupořádané) Sušickým kulturním centrem SIRKUS. Dárkové poukzay jsou nevratné a neslouží k výměně za hotovost. Poukázky se čerpají v plné výši, celkovou částku za vstupenky lze doplatit v hotovosti.

 

Držitelé dárkových poukazů si budou moci vybrat z kulturních a společenských akcí, které chystáme na rok 2014. Namátkou to bude koncert za doprovodu flamenca Španělský večer s Carmen (14.1.), 14. reprezentační ples města Sušice ve stylu Chicaga 30. let (25.1.), Banánové rybičky Haliny Pawlowské (5.2.), travesti show (25.2.), koncert známé kapely Kryštof (28.2.), divadelní představení Včera, dnes a zítra (10.3.), talkshow s režisérem Zdeňkem Troškou (31.3.) a mnoho dalšího.

 

zpět

 
 

Vyhledat