Sušické slavnosti 24. - 25.5.

17.4.2019   Kategorie: Dění ze Sušice   autor:    vložil: Jana Jirátová   přečteno: 1223x

   
 

čtvrtek 23. 5. SOKOLOVNA

19.30 Světáci - divadelní hra spolku SCHODY

pátek 24. 5. NÁMĚSTÍ – HLAVNÍ STAGE

14,00 - 14,10      úvodní slovo

14:10 – 14:25     MŠ Tylova – Kluci a holky ze školky 

14:30 – 14:45     ZUŠ – vystoupení žáků hudebního a tanečního oboru

14:45 – 15:40     ZŠ TGM, včetně ZŠ Komenského - taneční a hudební vystoupení

15:40 – 15:55     Středisko volného času ZŠ Lerchova ul.  – tančíme pro radost

15:55 – 16:05     SOŠ a SOU Sušice - Cestovní ruch – zpěv v doprovodu kytary

16:05 – 16:20     SOŠ a SOU Sušice – Zedníci – Tvoje tvář má známý hlas

16:20 - 16:40      TS Power kašperské hory – taneční vystoupení

17:00 – 17:45     Sylvie and Silver Matte - koncert

18:10 – 19:10     Karavana Swingers Band - koncert

20:00 – 21:00     Abraxas - koncert

22:00 – 23:00     Visací zámek- koncert

DOPROVODNÝ PROGRAM

pátek 24. 5. FUFERNA

15:00 – 17:00 odpoledne s Pipi Punčochatou - pořádají sušičtí hasiči, Oblastní charita Sušice, T.J. Sokol, LDO (literárně dramatický obor) ZUŠ Fr. Stupky

16:00 – 23:00 hod.

Noc kostelů / kostel sv. Václava, kaple Anděla Strážce, kostel Nanebevzetí panny Marie, klášterní kostel sv. Felixe, Kaple sv. Rocha, Modlitebna sboru Církve bratrské

 

sobota 25. 5. NÁMĚSTÍ – HLAVNÍ STAGE

9,00 - 9:15          MŠ Smetanova Sušice: My se vody nebojíme .. 

9:20  - 9:30         ZUŠ - vystoupení žáků hudebního a tanečního oboru

9:30 - 9:35          T. J. Sokol Sušice - ukázky gymnastického cvičení

9:40 – 10:10       Otavěnky – lidové tance 

10:15 – 10:20     Mini models – módní přehlídka

10:20 – 10:25     Marty Dance - taneční vystoupení „UAP“

10:25 – 10:55     ZŠ Lerchova - tančíme pro radost 

10:55 – 11:00     Marty Dance – taneční vystoupení „STILL FEEL“

11:00 – 11:15     ZŠ Hrádek – taneční vystoupení 

11:15 – 11:40     TK Fialka – ukázky standardních a latinskoamerických tanců

12:00 – 12:55     Oplova dechovka - koncert dechové hudby

13:15 – 13:55     Wenzenbach – vystoupení zástupců partnerského města

14:15 – 15:10     Solovačka - koncert dechové hudby

15:30 – 16:30     Pavel Horejš - koncert

17:00 – 18:00     Deadman - koncert

18:50 – 19:50     Pekař - koncert

20:45 – 21:45    Marek Ztracený - koncert

22:00                  Ohňostroj

22:30                  Sirkyskon - koncert

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

sobota 25. 5. SANTOS

14.00 - 20.00 – hudebně – divadelní odpoledne na Santosu:

14:00 – MUZIKÁL PAN PICKWICK – Svatobor

15.00 – Loutkářský odbor T. J. Sokol Sušice - "Z bajek mudrce Bidpaje"

16.00 – Brass Avenue – dechový showband

18.00 – Divadlo ToTeM – „Divotvorný mlýnek“

19.00 – Š-UMÍCI – country skupina z Blatné

sobota 25. 5. LUH

13:30 – 16:30

Pohádkový les - Se strašidly do Pohádkového lesa

sobota 25. 5. hala ZŠ Sušice

10.00 - 14.00, Lerchova ul. – Tvůrčí dílny pro veřejnostSvět kolem nás - výstava prací žáků

 

neděle 26. 5. SVATOBOR

Turistický výstup na Svatobor

13:00 kapela Štreka

 

Hlavní partneři:

Čevak a. s., Dopla PAP a. s., Hasit Šumavské vápenice a omítkárny, s. r. o., Invest Tel, s. r. o., Koramex, a. s., Otavské strojírny, a. s., Plzeňský Prazdroj, a. s., Ponnath Řezničtí mistři, s. r. o., Spak Foods, s. r. o., Sušické lesy a služby, s. r. o. , Trasko, a. s. , VAK SERVIS s. r. o.

Partneři:

Aster Pharma, spol. s. r. o. , Bytservis Sušice, spol. s r. o., GPL - Invest s. r. o., Jindřich Lachout – MonTop, Matypo s.r.o., Pekárny a cukrárny Klatovy, a. s., Průcha-motorové nářadí s. r. o., Silnice Klatovy, a. s., Stavební firma - Akostav, spol. s r. o., Stavební firma RENO CZ, s. r. o., United Networks SE, Západočeské konzumní družstvo Sušice

Mediální partneři: Sušické noviny, Šumava.eu

 

Změna programu vyhrazena

 

zpět

 
 

Vyhledat