PADDY´S BANGERS present ST. PATRICK´S NIGHT II

7.2.2018   Kategorie: Dění ze Sušice   autor:    vložil: Jakub Krakovčík   přečteno: 2847x

   
 

Paddy’s Bangers: St. Patrick‘s Night II

 

Sušický kvintet Paddy’s Bangers chystá pokračování úspěšného představení St. Patrick’s Night. Tak jako loni tímto vystoupením oslavíme irský svátek svatého Patrika – uskuteční se 16. a 17. března ve Smetanově sále sušického gymnázia.

 

            Nové představení, s podtitulem Hledání Danny Boye, volně naváže na události minulého příběhu – opět se můžete těšit na partu irských přátel, kteří se tentokrát vydávají na dalekou cestu po stopách ztraceného chlapce. Během jejich putování zazní samozřejmě řada irských písní, většina z nich v podání tohoto kvintetu poprvé. Ať už tedy máte zkušenost s loňským vystoupením, či se chystáte až letos, určitě se můžete těšit na nevšední zážitek.

            V rámci hudebního večera budete mít možnost okusit pravou irskou whiskey Jameson, kterou budou na místě podávat hostesky z Tradičního Kloubu. Navíc bude k dostání naše kniha o putování po Irsku: Cesta přes Smaragdový ostrov, trička Feeling Hořkej – Take Čerstvý a limitovaná edice náušnic Flowerski v barvách Irska. Svátek svatého Patrika pak 17. března oslavíme i na afterparty v Tradičním Kloubu, kam se po představení zábava přesune. Všichni jste srdečně zváni.

            Předprodej vstupenek na St. Patrick’s Night II začne ve středu 14. února 2018 od 20:00 hod. na rezervačním portále SIRKUSu.

 

Vaši Paddy’s Bangers

 

16.03.2018 - 19:30 hod.                                17.03.2018 - 19:30 hod.

                                                    

 

zpět

 
 

Vyhledat