Vernisáž Forografické školy

13.10.2016   Kategorie: Dění ze Sušice   autor:    vložil: Jakub Krakovčík   přečteno: 529x

   
 

 

Fotografická škola

Máte-li zájem o další fotografickou školy, napište na info@tomasmasek.cz

vidět a zažít fotografii ...

 

 

Pro koho?

Jste začínající fotograf? Staňte se na členem fotografické školy! Škola je otevřená pro všechny začínající i pokročilé fotografy, kteří by se rádi naučili lépe fotit a rozšířili své dovednosti.

 

Co se naučíte?

Zajistíme vám jasně srozumitelný úvod do teorie, spoustu praktických ukázek, dokonalé lokace a hlavně vám ukážeme, jak to děláme my. Probereme, jak komunikovat s lidmi, které fotíte, jak nastavit foťák, jak využívat přirozené světlo, jak vidět jinak a mnoho dalšího. Snažíme se ke každému účastníkovi přistupovat individuálně.

 

Co budete potřebovat?

Nepotřebujete „profi“ vybavení, ani hluboké vědomosti, stačí nadšení, fotoaparát a chuť stát se lepším fotografem

 

Kdo tam bude? 

Během jednotlivých dílen vám budou k dispozici dva zkušení lektoři Tomáš Mašek a Veronika Kohoutová Vlková. Oba jsou fotografové se spoustou zkušeností a členové Tvůrčí skupiny Šumák.

 

Kde budeme fotit?

Každá dílna probíhá v Sušici. Fotíme převážně v exteriéru (město, louky, lesy), ale také se potkáme v ateliéru. Mimo jiné se budeme probírat vašimi snímky a ukážeme si, jak vybrat ty nejlepší.

 

Je pro nás důležité, aby pro vás práce ve fotografické škole byla zážitkem, díky kterému budete vždy spokojeni se svými fotografiemi. Slibujeme, že vás fotografie bude bavit.

 

zpět

 
 

Vyhledat