Kulturní dům Sokolovna

ul. TGM 120, 342 01 Sušice

- pořádání kulturních a společenských akcí

- pronájem prostor (k dispozici včetně restaurace)

Kulturní dům Sokolovna je centrem společenského dění v Sušici. Pořádají se tu divadla, koncerty, dětská představení, diskotéky, zábavy, plesy, společenské akce, semináře, přednášky... Podle Vašeho přání zajistíme na Vaši akci prostory i služby spojené se zajištěním akce - pořadatelskou službu, hasičskou hlídku, službu v šatně, propagace v Sušických novinách, na plakátech, předtančení, předprodej vstupenek. Sušické kulturní centrum v Sušici Vás zve do Sokolovny na kulturní a společenské akce.  Také pro nejmenší diváky připravují sušičtí loutkáři v Sokolovně pravidelně sezónní program, který najdete na našich stránkách. Chcete-li se dozvědět více o historii i současnosti sušického loutkářství, navštivte http://www.loutky.unas.cz/index.htm

11.8.2016 závěrečné představení projektu Začarovný Zauberlandu v KD Sokolovna

9.8.2016   Kategorie: Sokolovna   autor:    vložil: Markéta Bibzová   přečteno: 145x

   
 

Milí kolegové, přátelé a podporovatelé Čojčlandské kulturní sítě,

dovolte mi prosím, abych vás jménem sdružení A BASTA! z.s. pozval na největší česko-německou "čojč" akci tohoto léta přímo do srdce Šumavy.

 

Čojč, jak už se k Vám pravděpodobně doneslo, pořádá toto léto:

1. - 7.8.2016 první čojč divadelní akademii Kaleidoskop ve Zwieselu

- Kde se každý večer mezi 2. až 5.8. můžete zúčastnit experimentálního programu práce s velkými skupinami - na různých místech ve městě (rozpis viz. příloha) 

- 6.8.2016 od 15:30 se konají v opuštěných budovách kolem městského centra představení jednotlivých zúčastněných projektů, hraje se v několika časech, tak aby Vám nic nemohlo uniknout

- 6.8.2016 večer na představení navazuje závěrečná slavnost na prostranství před základní školou

 

11.8.2016 od 19:00 vás pak zveme na závěrečné přestavení projektu Začarovný Zauberlandu do Kulturního domu Sokolovna v Sušici, které uvede ve spolupráci se Sušickým kulturním centrem - SIRKUS, opravdovou pohádku Šumavy, krásnou a krutou, mezi mýtem a realitou.

 

V příloze najdete informace k jednotlivým akcím.

 

Mnohokrát Vám všem děkujeme za pomoc a podporu, kterou jste nám projevili tento rok, či v minulosti a doufáme, že se brzy shledáme ve Zwieselu nebo v Sušici, kde Vám snad vykouzlíme alespoň malý úsměv na tváři, nebo Vás zahřejeme na srdci výtvory mladé generace, pro niž dělat tyto projekty má opravdový smysl.

Budeme se na Vás moc těšit!

 

Za organizační tým čojč

 

Karel Hájek

zpět

 
 

Vyhledat