Kavárna SIRKUS

Příkopy 178, 342 01 Sušice

tel.: 376 555 048

kavarna@kulturasusice.cz

 

 

 

 

 

Pondělí:   17.00 - 20.00                     

Úterý:      17.00 - 20.00                       

Středa:    17.00 - 20.00                      

Čtvrtek:   17.00 - 20.00                       

Pátek:      17.00 - 20.00  

Sobota:    16.00 - 20.00

Neděle:     13.00 - 20.00   

Nová kavárna The Coffeehouse pořádá kulturní akce!

5.3.2015   Kategorie: Kavárna   autor: Michal Kroupa   vložil:    přečteno: 1121x

   
 
The Cofeehouse: "Kavárna Thecoffeehouse s regionální praženou kávou Pluma je otevřena teprve od listopadu loňského roku a už o Vánocích jsme měli tu čest, aby nám zahráli kluci z Westpoint. V lednu zpříjemnil pohodu u kávy mladý cover band Entschuldigung a o měsíc později jsme si užili posezení u rockové muziky. Sám pan kavárník se hudbě věnuje hrou na bicí a rád podpoří místní scénu. Tímto článkem bychom rádi poděkovali všem, jenž tu zmiňujeme - byly to skvělé akce a kafe teklo proudem. V budoucnu se těšíme na další kulturní zážitky, o kterých se dozvíte na naší facebookové stránce nebo přímo v kavárně."
 
 
Westpoint Music: "Regionální káva a energické hudební sety! V pátek 26.12. proběhla v nově otevřené kavárně The Coffeehouse vánoční besídka ve spolupráci s organizací Westpoint Music. Kolem osmé hodiny se v příjemné vanoční náladě rozehrály první sety. Za gramofony se otočili tři dj's a selekce byla velmi rozmanitá. Kluci měli v záloze nejen oldschoolové věci ale i moderní sound. Celou atmosféru podpořil svým profesionálním přístupem barista a majitel kavárny Michal Kroupa. V průběhu večera svým hostům pečlivě vysvětloval původ, pražení i přípravu kávy, kterou servíruje společně se svou přítelkyní Martinkou. Kombinace dobré kávy a kvalitní hudby se osvědčila. Podobnou akci si příště nenech ujít!"
 
 
Entschudigung: "Hned od první návštěvy The Coffeehousu jsme věděli, že si tu chceme zahrát, protože jsme tušili, že by to mohla být pohodová akce. A taky že byla. Jsme moc rádi, že se nám naše přání tak brzy splnilo a kavárna nás přijala s otevřenou náručí. Cítili jsme se doslova jako v bavlnce, když jsme si rozložili aparaturu v malém „obýváku“ s gaučem a květinami, který pro nás připravil Kewin. Celou akci pak provázela příjemná atmosféra díky milé obsluze a všem kafařům, kteří si přišli posedět. Věříme, že jsme v The Coffeehousu nehráli naposled, a že se k nám časem přidají i další kapely a muzikanti, kteří svou hudbou zpestří chod téhle originální kavárny. S pozdravem Entschudigung."
 

 

zpět

 
 

Vyhledat