Kavárna SIRKUS

Příkopy 178, 342 01 Sušice

tel.: 376 555 048

kavarna@kulturasusice.cz

 

 

 

 

 

Pondělí:   17.00 - 20.00                     

Úterý:      17.00 - 20.00                       

Středa:    17.00 - 20.00                      

Čtvrtek:   17.00 - 20.00                       

Pátek:      17.00 - 20.00  

Sobota:    16.00 - 20.00

Neděle:     13.00 - 20.00   

22. - 25. 5. 2014 SUŠICKÉ SLAVNOSTI 2014

29.4.2014   Kategorie: Kavárna   autor: Markéta Bibzová   vložil:    přečteno: 1432x

   
 

SUŠICKÉ SLAVNOSTI 2014

 

 

ČTVRTEK 22. 5. 2014

KD Sokolovna

19:30                     Sušický ochotnický spolek Schody „Dívčí válka“

 

PÁTEK 23. 5. 2014

Fuferna

16:00 – 17:00     odpoledne pro děti – SDH, motokáry

16:00 – 18:00     zimní stadion - opičí dráha pro děti

18:00 – 19:00     zimní stadion - In-line diskotéka

 

Náměstí

18:00                 Slavnostní zahájení

18:05 – 18:25     ZŠ Masarykova + SOU a SOŠ Sušice - EKO MÓDA

18:45 – 20:00     Pauza – country

20:30 – 22:00     Štreka – country

 

SOBOTA 24. 5. 2014

Náměstí

10:00 – 10:50     Solovačka – dechová hudba Sušice

10:55 – 11:10     MŠ Tylova - Rozpustilé zpívánky o vodě

11:15 - 11:25      ZŠ a MŠ Dlouhá Ves – vítězové pěvecké soutěže Solasida

11:30 - 12:00      Partnerské město Wenzenbach

12:05 - 12:20      ZŠ Lerchova, SVČ – Mrňouskové

12:25 - 12:45      Taneční klub Fialka – vystoupení mládežnických párů

12:50 - 13:20      Silvie Matičková (zpěv)

13:25 - 13:55      ZUŠ Fr. Stupky Sušice (saxofon)

14:00 - 14:10      Hip hop Kašperské Hory

14:15 - 14:22      ZUŠ Fr. Stupky - Ranní ptáče, Flaškový tanec 

14:30 - 14:45      Faux Pas (sbor)

14:50 – 14:58     TJ Sokol Sušice: ZÁKLADY GYMNASTICKÉHO CVIČENÍ

15:05 - 15:12      ZŠ Hrádek

15:30 – 16:30     Oplova dechovka

16:40 - 16:48      Eva Havránková (zpěv)

16:50 - 17:00      Taneční skupina Otavěnky  ze Žichovic - lidový tanec

17:05 - 17:25      Markéta Havlová a Laďka Kurincová (zpěv), Josef Diviš (kytara)

17:30 – 17:48     "Zralé Blumy MAŽORETKAMI "

18:30 – 19:30     Sirkyskon (koncert)

20:30 - 21:30      No Name (koncert)

22:00                 Ohňostroj na Andělíčku

 

Santos – divadelní scéna

15:00 - 16:00      Loutkové divadlo

16:00 - 16:30      Š+G: Z mého deníčku (Vojta Löffelmann)

16:40 - 17:10      Svatobor – Žichovičtí půlpáni

17:20 - 17:50      Princezna ze mlejna (Vojta Löffelmann)

18:00 - 18:30      Jak to bylo s Vodníkem, ZŠ Lerchova

18:40 – 19:10     Bible (Z. Navrátilová)

 

 

 

NEDĚLE 25. 5. 2014

Náměstí

10:00 - 10:15      MŠ Smetanova - Když si báječnou ženskou …

10:20 - 10:28      Cvičení pro děti s Hankou

10:30 - 11:30      SEVENTEEN DAY, žáci ŠD TGM a pěveckého sboru ZŠ Komenského

11:40 – 11:56     Marty Dance Klatovy (taneční vystoupení)

12:00 – 12:40     Klatovské folklórní sdružení ŠUMAVA - Soubor písní a tanců Šumava a dětský folklorní soubor Šumavánek z Klatov

12:45 - 12:57      ZŠ Lerchova – Bambule (aerobik), zumba

13:30 – 14:30     Dan Bárta + En.dru

 

 

DOPROVODNÉ PROGRAMY

PÁTEK 23. 5. 2014

Náměstí
8:30 – 9:30        XXVII. ročník JARNÍ VETERAN RALLYE - start na sušickém náměstí

16:00 – 16:45     příjezd účastníků na sušické náměstí

16:30 – 19:00     výstava historických vozidel

Noc kostelů (Římskokatolická farnost Sušice)

19:00 – 23:00     Děkanský kostel sv. Václava a kostel Nanebevzetí Panny Marie

19:00 – 22:30     klášterní kostel sv. Felixe

19:00 – 21:00     kaple Anděla Strážce

 

21:00                     Restaurace Sokolovna - Afrer party Sušické slavnosti

21:00                     Diskotéka PDA

 

SOBOTA 24. 5. 2014

10:00 – 15:00 ZŠ Lerchova - Výtvarné dílny pro veřejnost + výtvarná výstava prací žáků Svět kolem nás

13:30 – 17:30 – Pohádkový les „Ten dělá to a ten zas tohle“, most Santos

so – ne                                Urban slackline (provazochodci)

 

NEDĚLE 25. 5. 2014

14:30 – 18:00  Svatobor – Štreka (kapela)

 

 

 

 

Sušické kulturní centrum – SIRKUS p.o., město Sušice a Okrašlovací spolek města Sušice, o. s.  děkuje:

Aldast, spol. s r. o., Česká spořitelna a. s., Čevak, a. s., Dopla PAP, a. s., HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o., Koramex, a. s., Otavské strojírny, a. s., Ponnath Řezničtí mistři, s. r. o.,

Rumpold-P, s. r. o., Solodoor, a. s., Sules, s.r.o.

Dále: Bytservis Sušice, spol. s r.o., Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s., Silnice Klatovy a.s.,

Sušická stavební, s.r.o.", Typos, tiskařské závody, s.r.o., Západočeské konzumní družstvo Sušice, Zámek Hrádek, s.r.o., Půjčovna lodí Otava

Mediální partneři: Sušické noviny, www.sumava.eu , www.sumavanet.cz

 

Změna programu vyhrazena!

 

zpět

 
 

Vyhledat