PŘEHLED ČLÁNKŮ - Galerie SIRKUS

Aktuální
 

Miloslav Čelakovský - Ohlédnutí

18.4.2017 

Galerie SIRKUS Sušice Vás srdečně zve v pátek 21. dubna 2017 od 18 hodin na zahájení retrospektivní výstavy Ohlédnutí uspořádané k osmdesátým narozeninám významného sušického malíře Miloslava Čelakovského.

 
 

UTAJENÁ VÝSTAVA - JOSEF BAIERL - MUZIKANT, SBORMISTR..... A TAKÉ....

2.3.2017 

Galerie SIRKUS Sušice Vás srdečně zve na výstavu uspořádanou k životnímu jubileu JOSEFA BAIERLA - pedagoga, hudebníka a sbormistra. Konceptem UTAJENÉ VÝSTAVY bylo sestavit utajeně, tedy bez vědomí autora, kolekci jeho výtvarných prací a představit tak tuto významnou sušickou osobnost co by zdatného a invenčního kreslíře, malíře a fotografa. Nejbližším přátelům a Josefově rodině se skutečně podařilo utajit celou organizaci a instalování výstavy až do chvíle samotné vernisáže, která za účasti mnoha příznivců, hudebníků a zpěváků proběhla v neděli 26. února také jako oslava Josefových pětasedmdesátin. Výstavu můžete shlédnout do 9. dubna 2017.

 
 

Ladislav Sýkora - Když je u nás pod mrakem

3.11.2016 

Galerie SIRKUS Sušice Vás srdečně zve v sobotu 12. listopadu 2016 od 17 hodin na zahájení výstavy Když je u nás pod mrakem grafik a drobných plastik Ladislava Sýkory.

 
 

Doprovodné vzdělávací (animační) programy k výstavě DÍKY, KRÁLI!

10.5.2016 

Může návštěva galerie nabídnout vzdělání i zábavu? Posuďte sami

 
 

Pozvánka na výstavu prací umělců malujících ústy a nohama

22.2.2013 Sarah Huikari

Galerie SIRKUS zve širokou veřejnost na vernisáž výstavy prací umělců malujících ústy a nohama, která se uskuteční v úterý 5. března od 17. hodin.

 
 
Aktuální
 
 

Vyhledat