Kalendář akcí

ARCHÍV AKCÍ

PADDYS BANGERS present ST.PATRICK'S NIGHT IV - PŘELOŽENO

   

14.3.2020 - 20:00
Kino Sušice

 

Vážení kamarádi, přátelé, příznivci naší skupiny,

 

z dnešního rozhodnutí vlády jsme smutní, ale nedá se nic dělat. Zákaz pořádat akce nad 100 lidí se vztahuje i na naši St. Patrick’s Night IV.

 

Doufáme, že se během pár týdnů situace uklidní a my budeme moci odehrát představení s premiérou našeho amerického filmu TENKRÁT NA ZÁPADĚ tak, jak jsme ho měsíce plánovali.

 

Protože se nám v nejkratším možném čase podařilo domluvit se SIRKUSem na novém termínu, můžeme St. Patrick’s Night IV přesunout na sobotu 18. dubna 2020 od 16:00 a 20:00 hod.

 

Vstupenky zakoupené na tuto sobotu zůstávají automaticky v platnosti i na nový dubnový termín.

 

Pokud se Vám tento termín nehodí, můžete svoje zakoupené vstupenky vrátit do konce března buď fyzicky v kanceláři SIRKUSu (pokud jste si vstupenky pouze zarezervovali a následně koupili na prodejních místech SIRKUSu) nebo v případě, že jste si vstupenky rovnou koupili a zaplatili kartou, je možnost vrátit Vám peníze zpět na bankovní účet, ze kterého byla platba provedena. Pokud upřednostníte druhou možnost, prosím spojte se s Jakubem Krakovčíkem přes e-mail krakovcik@kulturasusice.cz nebo na telefonu 376 523 360.

 

Pro představení, která se měla konat další víkend v Kašperských Horách a Dlouhé Vsi se snažíme také najít náhradní termín, tzn. že ani tato vystoupení bohužel neodehrajeme.

 

Paddy’s afterparty v Tradičním Kloubu se uskuteční po našem vystoupení v sobotu 18. dubna 2020.

 

Celá situace nás velmi mrzí, ale pokud by toto opatření zachránilo byť jediný život, tak má smysl a respektujeme ho.

 

Nebude to už St. Patrick’s Night na irský svátek sv. Patrika jako každý rok, ale i tak doufáme, že si ho užijeme úplně stejně! J

 

Vaši Paddy’s Bangers

 

 

Už počtvrté budeme v Sušici slavit svátek sv. Patrika s kapelou Paddy’s Bangers a jejich St. Patrick’s Night. Tentokrát se ovšem přesuneme ze Smetanova sálu do sušického kina a místo tradičního představení Vám nabídneme dokumentární roadmovie Tenkrát na západě o naší cestě po USA. O irské písně samozřejmě nepřijdete - součástí večera bude i koncert a navíc křest nového CD Paddy’s Bangers. Samozřejmostí bude irská whiskey od hostesek z Tradičního Kloubu a k tomu přidáme i pár dalších překvapení. Nenechte si ujít jedinečnou oslavu největšího irského svátku v našem městě.

 

 

první singl "SPANCIL HILL" z připravovaného alba "PADDY'S BANGERS" je venku! 

             16:00                                                                                20:00

                                                 

 
 
 

Vyhledat