Kalendář akcí

ARCHÍV AKCÍ

GURMÁN Fest 2019

   

17.8.2019 - 11:00
Fuferna Sušice

 

>> 17. 8. 2019 << Fuferna, Sušice

Gurmán Fest již po druhé představí v srpnu nabitý
program a špičkovou gastronomii na Šumavě.

Show kuchařských hvězd Jan Puncochar, Marcel Ihnacak, Lea Skálová, vítězka MasterChef Česko Kristína Nemčková aka Made by Kristína, která zde bude mít i autogramiádu své nové kuchařky #Upgrade a mnoho dalších...

*****************************

V sobotu 17. srpna proběhne v Sušici festival dobrého jídla a pití. Pod záštitou starosty pana Petra Mottla se zde představí TOP restaurace šumavského regionu Sůl & Řepa, Divoké Bistro, U Štěpána, Prášilský ráj, Žíznivej Kozel, Jez & Spi a Hotel Gabreta. Soutěžní restaurace zde budou servírovat typická jídla reprezentující jejich menu, v nabídce bude klasická česká kuchyně v moderním pojetí, italská kuchyně, hamburgery, steaky, i dezerty.

*****************************

Svým podtitulem „exotika na talíři“ láká již po druhé Gurmán Fest všechny návštěvníky k ochutnávce vybraných pokrmů a delikates. Půjde o příjemně strávenou sobotu na kouzelném místě u nábřeží řeky Otavy ve městě Sušice s názvem Fuferna.

*****************************

Dalšími účastníky budou Hmyz na talíři Petra Ocknechta, Molekulární gastronomie Tomáše Kubíčka, Aperol Bar, Koktejlový bar Barman.cz, Avocado Street Bistro, Kašperskohorský Pivovar, Pivovar Bizon, Pivovar Zlatá Kráva, Street Asian Food, Pivovar Trautenberk, pražírna kávy Yemenites, kavárna Barmeo, Teayo! čajový bar, Jihoafrická vína Orange River, Vinařství Koutný, Easy Rolls – rolovaná zmrzlina, zmrzlina a dobroty z cannabisu od firmy Maximal, Srí Lankan Curry House, Dog'n'Roll Bistro, Color Sushi, Bistro Jablíčko, Pastvina - jedlý park a minizoo, Tradiční kloub, Bistro pod nebem, Orient Coffee, Víno jinak, Šumavské skleněnky, Pilsner Urquell, Volba Sládků a mnoho dalších...

*****************************

Kromě toho vás čeká nabitý program na dvou pódiích s řadou živých vystoupeních známých šéfkuchařů a osobností jako Zlatý kuchař 2019 a porotce MasterChef Jan Punčochář, šéfkuchař Marcel Ihnačák, vítězka a finalistka soutěže MasterChef Česko Kristínka a Lea, Kristínka zde bude mít navíc autogramiádu své nové kuchařky #Upgrade, dále zážitkový kuchař Petr Ocknecht se svým projektem „Hmyz na talíři“, Jan Hujer Krob s exotickými rybami z Fine Food Academy, molekulární gastronom Tomáš Kubíček, kteří se představí na hlávním pódiu. Na tom malém to budou mimo jiné mistři svého oboru, specialista na sushi Lukáš Neckář ze školy vaření Chefparade a Jiří Boháč a jeho letní koktejly z čaje. Doprovodným programem bude i celodenní zábava pro děti, deejay s rytmy electroswingu a koncert kapely Deadmen.

 

                      

        Běžná vstupenka 80,-                           VIP vstupenka 500,-

 

VIP vstupenka zahrnuje: -vstup na VIP terasu s výhledem na pódium -Setkání s kuchařskými hvězdami -10 drinků zdarma

 

 

 
 
 

Vyhledat